www.terapie-aft.cz

soukromá poradna Mgr. Jarmily Šimákové pro alternativní metody

www.terapie-aft.cz

  
  
  
> Úvodní stránka
> Klinická logopedie
> AFT terapie
> HAP
> Reiki
> Moveterapie
> Ceník služeb
> Kurzy a kontakty
 
 

Kurzy

AFT - Terapie přitahovacích polí PRAHA  - přihlásit se můžete zasláním emailu nebo na tel.: 777 695 559 (cena kurzu je 4.500,-- Kč)
      

Seznámíte se s metodou a jejími vědeckými základy, poznáte 24 akupunkturních bodů a naučíte se s nimi pracovat, dostanete k dispozici předpisy meridiánových bodů na rozličné nemoce. Po absolvování stupně I. budete vědět, jak pomoci sobě a blízkým na fyzické úrovni.      

Dále se seznámíte blíže s úrovněmi vědomí a „Mapou uvědomění“ dr.Hawkinse, začnete zpracovávat problémy i na emocionální úrovni a zjistíte, jak důležité je odpuštění.Zhruba 50 % kurzu tvoří tolik důležitá praxe.      

Zahrnuje hlubší znalosti o řešení emocionálních problémů, odhalí blokující přesvědčení, které mnohdy stojí za tím, proč máte pocit, že se nehnete z místa. V ceně kurzu obdžíte skripta s receptářem nemocí a základní acutóny.

Něco o mně

Narodila jsem se v roce 1965 v Praze. Studovala jsem pedagogiku a psychologii na Karlově Univerzitě v rámci oboru učitelství pro školy a mládež vyžadující zvláštní péči. Od roku 1990 jsem pracovala ve zdravotnictví jako logopedka a od roku 1996 mám atestaci z klinické logopedie.  Zajímalo mě, jaký potencionál v člověku dříme. Pomalu jsem začínala věřit, že člověk dokáže vše, když chce a že mysl člověka je všemocná. Později jsem začala potkávat ty správné lidi, kteří mě vždy někam nasměrovali a dnes vím, že to tak mělo být a že vše mělo svůj význam a smysl.

V současné době stále studuji a navštěvuji nejrůznější semináře, zajímají mě novinky v alternativních směrech a snažím se na sobě stále pracovat. Věnuji se józe, která mě dovedla k meditacím. Dělá mi radost, když mohu někomu pomoci, kdo to právě potřebuje a najde si ke mně cestu.

Jsem zasvěcena do II. stupně Reiki - Ushui systému přírodní léčby u Mirka Čapka, Moveterapii - 7 stupňů jsem dělala u PhDr. Tamary Cenkové, AFT terapii se věnuji od  5/05 a školil mě autor metody Dr. Ebert z Pensylvánie -  jsem v podstatě jedna z prvních, kteří tuto terapii zde v ČR provádí v praxi. Hlubinnou abreaktivní psychoterapii jsem se učila u Andreje Dragomireckého.

Jako doplněk ve své praxi používám poznatků z numerologie a rozbor a vyhodnocení Mandal, které mi pomáhají dotvořit ucelený obraz.

Kontakty

Kontakt: Adresa pracoviště:
  Mgr. Jarmila Šimáková Milíčův dům, Sauerova 2, Praha 3
mobil: +420 777 695 559 >> mapa
e-mail: j.simakova@seznam.cz
web: www.terapie-aft.cz
   
   
     
  
  
  
  

2006-10 Vytvořila firma PROFI IMAGE s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

  

2006-10 Publikuje firma Mgr. Jarmila Šimáková. Všechna práva vyhrazena.