www.terapie-aft.cz

soukromá poradna Mgr. Jarmily Šimákové pro alternativní metody

www.terapie-aft.cz

> Úvodní stránka
> Klinická logopedie
> AFT terapie
> HAP
> Reiki
> Moveterapie
> Ceník služeb
> Kurzy a kontakty
 

AFT terapie

Jedná se o novou, progresivní techniku AFT - (Attractor Field Technique) česky nazvanou Terapie přitahovacích polí a je velice významným mezníkem v boji s nejrůznějšími nemocemi a s tím související změnou myšlení.

Člověk tvoří své myšlenky. Každá myšlenka je energie. Souhrn myšlenek vytváří energetické pole. Jen na nás záleží zda obsah tohoto pole bude spíše pozitivní či negativní. Souhrn energetických polí tvoří energetický kontext neboli úroveň vědomí. Naše úroveň vědomí je neviditelný zdroj - přitahovač - událostí a nemocí, které nás v životě potkávají. Pokud změníme své myšlenky,  změníme svá těla, své nemoci … Ale jak na to? Terapie přitahovacích polí nám přináší techniky, pomocí kterých se dá, už na vědeckém základě, tohoto docílit. Energie myšlenek tj. aktivita mozku působí na energii meridiánů, která je v klasické čínské medicíně nazývána životní silou Čchi. Techniky AFT stimulují meridiánový systém poklepem akupunkturních bodů. AFT ve svých energetických korekcích používá celkem 24 různých akupunkturních bodů. Za tímto účelem byly dr. Ebertem vyvinuty předpisy - vzorce, které vychází z metodologie dr. Hawkinse. Těchto předpisů je okolo 450 a působí na rozličné nemoce od běžného nachlazení až po nemoce vážnějšího charakteru. Těmito poklepy "odřízneme" to energetické pole, které za danou nemocí stojí.

Na stejném principu jako poklepy fungují CD, které jsou k dispozici k prodeji. Autor metody dr. Ebert zjistil, že existují tóny, které též přerušují energetické pole a nazval je Accutone - akutónové. Jedná se o technologii, která předběhla čas. Není důležité vědět jak a proč tato CD fungují. Důležité na tom je, že stimulují meridiány stejně jako poklepávání a navíc je to úžasně pohodlné. Není potřeba si dělat starosti s tím, jestli poklepáváte správné body a nebo jestli jste se spletli v počítání.

Je možné je používat celých 24 hodin denně. Šetří Váš čas a námahu. Seznam všech možných CD na požádání zašlu e-mailem.

Pokud se chcete dozvědět o terapii něco více, přikládám k dispozici článek o AFT:

soubor: 29,5 kB

soubor: 39,1 kB

formát: doc

formát: pdf

2006-10 Vytvořila firma PROFI IMAGE s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

2006-10 Publikuje firma Mgr. Jarmila Šimáková. Všechna práva vyhrazena.